Hakkımızda

Hakkımızda

BUCCA Group deneyimli, yaratıcı ve amatör ruha sahip uzman kadrosuyla kurulan,  başlangıçta kendine ilke edindiği hızlı ve hatasız aynı zamanda yaratıcı hizmet, koşulsuz müşteri memnuniyeti ile tamamen kurumsal yapılanma hizmeti veren bir mimarlık şirketidir.

BUCCA Group 2010 yılında fuar organizasyonlarında stant tasarım sektöründe faaliyet göstermek amacıyla kurulmuştur.Sektörel tecrübelerimiz ile bir çok firmanın çözüm ortağı olarak çalışmalarımıza devam etmekteyiz Hedefimiz ise uzun vadeli çözüm ortağınız olmaktır.

Tasarımını yaptığımız tüm projelerimizi kendi atölyemizde üretiyor, tecrübeli montaj ustalarımızla zamanında ve hatasız teslimat yapıyoruz. Bu yaklaşım ile, günün getirdiği ihtiyaçları en son teknoloji, kalite ve servis ile cevap vermeyi hedefleyen Bucca Group sürekli değişim ve gelişim ilkeleri ile özellikle insan sermayesine, müşteri ilişkilerine ve kurumsal çözümlere yatırım yapmaktadır.

Tüm müşterilerimizi ailemizin değerli üyeleri arasına alıyor, geleceği birlikte yaratıyoruz.Sizleride aramızda görmekten onur duyarız...