Stant Tasarımı Neden Önemli?

Stant Tasarımı Neden Önemli?

Stant Tasarımı Neden Önemli?

​Fuar stant tasarımı firmanızı en iyi şekilde temsil edecek,ürün sergilemede ergonomik imkanlar sunacak ve insanlarda merak uyandıracak  hususlardan oluşmalıdır.

  1. Fuara katılacak firmanın öncelikle dikkat etmesi gereken unsur tasarımın göz doldurucu ve dikkat çekici olmasıdır,Çünkü misafirleriniz ve ziyaretçilerin ilk önce dikkatlerini çeken Stant Tasarımınız'dır
  2. Fuarda kullanılacak olan Stant, firmanızın en büyük reklamıdır.Buyuzden logonuzun görünür olmasına ve stant için kullanılacak renklerin kurumsal olmasına dikkat etmeniz gerekir.
  3. Ürünlerinizi misafirlerinize göstermeniz gerekir.Kapalı bir stant sadece sektörde olan firmaların gelip ziyaret etmesine neden olur.Ama açık ve ürünlerinizi sergileyen bir tasarım fuarı ziyaret eden herkesin ilgisini çeker ve size avantaj sağlar.
  4. Ürünlerinizi nasıl sergileyeceğinize karar vermeniz gerekir.Örn:(raf sistemi,askı sistemi,cam vitrin,banko)bunlardan bazılarıdır.
  5. Standlarda ürünlerimizi sergilerken müşterinin rahatça gezip,kolayca ürünlere ulaşan ve tanıtımın güçlü olduğu bir tasarım sizleri ön planda tutmaktadır.​​

Unutmayınız Fuar Standınız sizin katılmış olduğunuz fuardaki iş yerinizdir.