ANKIROS FUARI 2022

ANKIROS FUARI 2022

ANKIROS FUARI 2022

Global Metalurji Sektörü, Döküm, Demir Çelik ve Demir-Dışı Metaller Sektörleri Bu Fuarda Buluşuyor.

Merhaba değerli ziyaretçilerimiz. Bugün size 06- 08 Ekim 2022'de Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi'nde düzenlenen ANKIROS / TURKCAST fuarından bahsetmek istiyorum.

Avrasya’nın en büyük metalürji buluşması olan ANKIROS / TURKCAST Fuarları, sektörün önde gelen ulusal ve global kuruluş ve derneklerinden büyük destek almaktadır. Katılımcı profilini, sürekli genişleterek, her düzenlendiği yıl sektöründe itibarını arttırmaya devam eden ANKIROS / TURKCAST Fuarları, ilgili tüm sanayi dalları için etkili ve kalıcı çözümler sunan vazgeçilmez bir iş platformu haline gelmiştir.30 yıldır metalürji dünyasının en etkili organizasyonlarından biridir.Demir-çelik ve döküm sanayisinin uluslararası ve yerli üretici ve tedarikçileri bu fuarda sizlerle buluștu.Ülkemiz ekonomisine büyük katkıda bulunmasının yanısıra; ülkemizin uluslararası arenadaki imajını da yükseltmektedir.

Peki ziyaretçi profilinde neler vardı birde onları okuyalım;

Fuarda, katılan ulusal ve uluslararası üretici ve tedarikçi firmalar; Entegre Tesis Makina ve Ekipmanları, Haddehane Donanımları, Metal Yükleme Sistemleri, Ark ve İndüksiyon Ocakları, Endüstriyel Fırınlar, Döküm Makinaları, Kum Hazırlama Sistemleri ve Maça Makinaları, Yüzey Temizleme Makinaları ve Malzemeleri, Hammadde ve Sarf Malzemeleri, Refrakter Malzemeler, Test ve Analiz Cihazları .

Bucca Group olarak katılımcısı olan firmalarımız ile 208 m2 'de yerimizi aldık.

  • Nederman
  • İdeal Model
  • Anka Analitik

Bir sonra ki fuarda görüşmek üzere..